جلوپنجره چری 2
لوگوی چری

قیمت و شرایط اقساطی خرید چری

chery
تاریخ تاسیس 1997
موسس ذتعلز تثلب
کشور چین

ماشین های ما

مشاهده همه

خرید اقساطی چری

تاریخچه چری

کشور چین به دلیل جمعیت بسیار زیادش جزء بزرگترین بازارهای خودرو دنیا به حساب می آید. در حال حاضر چیزی حدود ۳۵۰ میلیون خودرو در این کشور در حال رفت و آمد هستند. که رقم بسیار قابل توجهی به حساب می آید. به همین دلیل اکثر کمپانی های خودروسازی چینی هدف خود را بر فروش خودرو در کشور خودشان متمرکز کرده اند و توجه چندانی به صادرات ندارند. اما در بین برندهای موجود در چین چند برند هدف دیگری را برای خود برگزیده اند و ترجیح می دهند به جای اینکه فقط برای چین خودرو تولید کنند به فکر صادرات خودرو نیز باشند.

از آنجا که هر کشوری برای مجوز واردات استانداردهای متفاوت و مخصوص به خودش را دارد، برای اینکه یک کمپانی بتواند به کشورهای زیادی صادرات داشته باشد باید ویژگی های منحصر به فرد و استانداردهای سطح بالایی را دارا باشد و بتواند از پس آزمون های ورودی هر کشور برآید. از جمله کمپانی هایی که هدف خود را بر صادرات خودرو قرار داده اند می ‌توان به چری، جیلی و  زوتی اشاره نمود. که سعی دارند بازار خودرو جهانی را از آن خود کند و یا حداقل سهمی در آن داشته باشند.

کمپانی خودروسازی چری جزء خودروسازان معروف و مطرح چین به حساب می آید که در خود چین و خارج از چین طرفداران بسیاری دارد و تنها برند چینی است که موفق شده به بیش از ۸۰ کشور در دنیا صادرات خودرو داشته باشد و استانداردهای تمامی این ۸۰ کشور را به خوبی پشت سر گذاشته باشد و در سال گذشته توانست برای هفدهمین بار رتبه اول در صادرات خودرو را از آن خود کند.

این کمپانی از سال ۲۰۰۳ توسط مدیران خودرو در ایران عرضه شد. که در ابتدای ورود با نام ام وی ام در بازار حضور یافت. اما پس از مدتی شرکت وارد کننده تصمیم گرفت همان نام اصلی یعنی چری را برای محصولات برگزیند. از جمله معروف ترین خودروهای چری در بازار ایران می‌توان به ام وی ام ۱۱۰ ، ام وی ام ایکس ۳۳ ، چری تیگو ۵ ، چری آریزو ۵ و چری تیگو 7 اشاره نمود که هر کدام طرفداران بی شماری را در سالهای گذشته کسب نموده اند.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

?چرا چری بخریم

چون خوبه (:

درخواست خرید اقساطی خودرو درخواست اقساطی خودروهای اتوخسروانی خودروهای موجود تعمیرگاه اتوخسروانی رزرو تعمیرگاه قطعات خودروهای چینی خرید قطعات