درباره ما

چند کلمه ای درباره خسروانی 193

اتوخسروانی را بیشتر بشناسید

مجموعه اتوخسروانی یکی از قدیمی ترین و برترین مجموعه عای خودرویی ایران میباشد که خدمات مختلفی را در زمینه هعای مختلف مرتبط با صنعت خودرو ارائه میدهد. اتوخسروانی در حال حاضر 12 شعبه فعال در سراسر تهران دارد و همواره سعی در ارائه خدمات خاص به مشتریان خود داشته است. اتوخسروانی به عنوان یک هلدینگ خودرویی برند های زیر را در راستای ارتقاء سطح خدمات خاص و ایجاد حس خوب خرید، ثبت نموده است.

خسروانی 193، نمایندگی رسمی مدیران خودرو میباشد که با کد 193 فعالیت خود را از اوایل دهه 80 شمسی در تهران انجام میدهد. خسروانی 193 طی سالهای 95 تا 99 رتبه اول فروش مدیران خودرو را کسب کرد و همواره بالاترین میزان رضایت را در بین مشتریان دارد. 

اورافول آلمان، برترین و بزرگترین برند حوزه کاور خودرو در جهان میباشد. کمپانی اورافول در سال 2019 برند KPMF را نیز خریداری نمود تا به لحاظ گستردگی طیف رنگی همواره در صدر بماند. اتوخسروانی تنها نمایندگی رسمی برند اورافول آلمان وKPMF انگلستان در ایران میباشد 

کمپانی خودروسازی ماموت خودرو، در سال 1402، همزمان با آزاد شدن واردات خودرو اقدام به واردات خودرو هایی از برند وولکس واگن، رنو و برخی خودرو های لوکس چینی مانند جتا نمود. در همین راستا جهت توسعه سبد محصولات و افزایش قدرت انتخاب مشتریان، اتوخسروانی اقدام به اخذ امتیاز نمایندگی برند ماموت خودرو نمود و فعالیت خود را با کد 2109 به عنوان نمایندگی ماموت خودرو آغاز نمود. 

دبی یکی از مراکز اصلی گردشگری جهان میباشد که سالیانه پذیرای مهمانان زیادی از سراسر دنیا میباشد. نکته قابل توجه برای مسافران و گردشگران این شهر نرخ بسیار بالای تاکسی و وسایل حمل و نقل عمومی است. از این سو، بسیاری از مسافران ترجیح میدهند خودرو کرایه کنند. میلر به عنوان یک راه حل منطقی با قیمت هایی منصفانه و تنوع بالا از انواع خودرو های لوکس و اکونومی در کنار گردشگران شهر زیبای دبی میباشد.  

0
تعداد شعب
0
تنوع محصولات
0 +
مشتریان راضی
0 +
events

ماموریت و چشم انداز اتوخسروانی

به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین اتو گالری‌های ایران، با کوله باری از افتخارات تلاش میکنیم تا تجربه خریدی متمایز برای مشتریان خود فراهم کنیم و خودرو‌هایی با بعترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت برای عزیزان خود فراهم نماییم. 

در سمت دیگر تیم اتوخسروانی به دنبال این است تا در آینده به عنوان یکی از تولید کنندگان خودرو تحولی در این عرصه ب وجود آورد تا علاوه بر رفع نیاز داخل کشور با خودرو‌هایی با استاندارد جهانی، صنعت خودرو سازی ایرانی را به جهان صادر نماید و با برند‌های برتر این صنعت به رقابت بپردازد. 

Meet Our Team

Michael D. Walker
Classical Piano Lecturer

Habitant sem et ultricies mi purus diam justo, odio in sem viverra in ipsum in pellentesque.

July Roberts
Pop Piano Lecturer

Molestie in varius ut nibh semper ornare leo ut nunc imperdiet odio risus ut urna, maecenas.

Yui Ishihara
Jazz Piano Lecturer

Semper aenean enim lobortis in platea habitasse in dolor diam netus cras est fusce augue leo.

Jonathan Dean
Blues Piano Lecturer

Tincidunt viverra diam interdum hendrerit augue nec facilisi blandit sit vel sit dolor eget arcu ut.

با خسروانی 193 رویایتان را دنبال کنید

خسروانی 193، نمایندگی برتر مدیران خودرو

پیمایش به بالا