درباره ما

چند کلمه ای درباره خسروانی 193

خسروانی 193 را بیشتر بشناسید

خسروانی ۱۹۳ یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایندگی‌های مدیران خودرو است که با بیش از ۲۵ سال سابقه به مشتریان گرامی خدمت رسانی مینماید. خسروانی 193 با دارا بودن ۴ شعبه در استان تهران و همچنین داشتن تیمی مجرب و متخصص، بهترین خدمات را در زمینه فروش خودرو‌های مدیران خودرو، چری و فونیکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

همواره در طول سال‌ها در خسروانی ۱۹۳، به دنبال ارائه خدمات با کیفیت مشتریانمان هستیم. با توجه به تجربه و تخصص خود، تلاش می‌کنیم تا با بهره گیری از تجربه و دانش متخصصین، بهترین گزینه‌های خودرویی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

در راستای بهبود خدمت رسانی، تیم خسروانی 193، خدمات دیگری نیز علاوه بر فروش خودرو برای مشتریان خود در نظر گرفته است که از جمله این خدمات میتوان به خدمات تعمیرگاهی، کارواش، خدمات صافکاری و… اشاره نمود.

0
تعداد شعب
0
تنوع محصولات
0
مشتریان راضی
0
events

ماموریت و چشم انداز خسروانی 193

به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین اتو گالری‌های ایران، با کوله باری از افتخارات تلاش میکنیم تا تجربه خریدی متمایز برای مشتریان خود فراهم کنیم و خودرو‌هایی با بعترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت برای عزیزان خود فراهم نماییم. 

در سمت دیگر تیم خسروانی 193 به دنبال این است تا در آینده به عنوان یکی از تولید کنندگان خودرو تحولی در این عرصه ب وجود آورد تا علاوه بر رفع نیاز داخل کشور با خودرو‌هایی با استاندارد جهانی، صنعت خودرو سازی ایرانی را به جهان صادر نماید و با برند‌های برتر این صنعت به رقابت بپردازد. 

Meet Our Team

Michael D. Walker
Classical Piano Lecturer

Habitant sem et ultricies mi purus diam justo, odio in sem viverra in ipsum in pellentesque.

July Roberts
Pop Piano Lecturer

Molestie in varius ut nibh semper ornare leo ut nunc imperdiet odio risus ut urna, maecenas.

Yui Ishihara
Jazz Piano Lecturer

Semper aenean enim lobortis in platea habitasse in dolor diam netus cras est fusce augue leo.

Jonathan Dean
Blues Piano Lecturer

Tincidunt viverra diam interdum hendrerit augue nec facilisi blandit sit vel sit dolor eget arcu ut.

با خسروانی 193 رویایتان را دنبال کنید

خسروانی 193، نمایندگی برتر مدیران خودرو

پیمایش به بالا
اطلاعیه مهم

اطلاعیه مهم برای متقاضیان تیگو 8 پرو

طبق اعلام شرکت مدیران خودرو، قیمت تیگو 8 پرو پریمیوم، معادل 17،934،000،000 مشخص گردید. لذا آن دسته از متقاضیان مرحله اول و دوم سامانه یکپارچه که کد ملی آنها برای خودروی مذکور احراز گردیده است، حداکثر 72 ساعت بعد از دریافت پیامک فرصت دارند تا به شعب یا وبسایت خسروانی 193 مراجعه نمایند و تکمیل ثبت نان خود را انجام دهند