طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با نو

جزئیات طرح تعویض خودرو کارکرده با صفر

تمرکز اصلی اتوخسروانی در این طرح که در حال حاضر فاز اول آن اجرایی گردیده است کنترل قیمت و افزایش تقاضا برای خودروهای کارکرده با برند این کمپانی است تا متقاضیان خرید خودرو نو بتوانند با اطمینان خاطر از وضعیت خودرو کارکرده در آینده اقدام به خرید نمایند و مهمترین ویژگی طرح نیز جلوگیری از واسطه گری در بازار و در نتیجه رضایت خریدار و فروشنده است.

————————-

متقاضیان گرامی دقت داشته باشند

  • خودروهای فرسوده در این طرح نمی باشد. این طرح برای خودروهای فرسوده نیست.
  • خودروهای پیکان و پیکان وانت و نیسان در این طرح نمی باشد.
  • این طرح فقط مخصوص شهروندان تهران می باشد و برای عزیزان خارج از تهران فعال نمی باشد.

طرح تعویض مدیران خودرو

در این طرح دارندگان خودروهای کارکرده از تمام برندهای ایرانی و خارجی و چینی (به جز پیکان – پراید – نیسان – وانت)   می توانند خودرو کارکرده خورد را از طریق همین وبسایت به فروش برسانند و با شرایط بسیار مناسبی اقدام به خرید خودرو نو نمایند (جایگزینی خودرو کارکرده با نو). همچنین خریدار خودرو کارکرده می تواند جهت خرید خودرو از تسهیلات استفاده نموده و خودرو را به صورت اقساطی خریداری نماید. در این حالت کل مبلغ خودرو کارکرده به عنوان آورده فروشنده آن جهت خرید خودرو نو محاسبه می گردد یعنی فروشنده خودرو کارکرده به اندازه کل مبلغ خودرو کارکرده بستانکار می شود .

نکته قابل توجه این است که خریدار خودرو کارکرده تنها در صورتی می تواند از تسهیلات استفاده نماید که فروشنده خودرو کارکرده قصد خرید خودرو نو (جایگزینی کارکرده با نو) از محصولات شرکت مدیران خودرو را داشته باشد.

همچنین دارندگان خودروهای کارکرده می توانند از طریق این وب سایت بدون جایگزینی تنها اقدام به فروش خودرو کارکرده به صورت نقدی نمایند که در این حالت هم به دلیل اینکه خودرو کارکرده در این وب سایت فروخته شده است به مدت یکسال تخفیف در ارائه خدمات پس از فروش برای خریدار آن در نظر گرفته می شود که جزئیات آن در ادامه تشریح گردیده است.

مزایای طرح تعویض خودروی کارکرده با نو در اتوخسروانی

خریداران خودرو کارکرده در این طرح از ۱۰% تخفیف یکساله در قیمت قطعات و اجرت خدمات در شبکه نمایندگی های مجاز شرکت مدیران خودرو بهره مند خواهند شد و در صورتی که فروشنده قصد جایگزینی خودرو را داشته باشد(فروش کارکرده و خرید نو) خریداران خودروهای کارکرده می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4 ساله و با نرخ سود سالیانه ۲۰.۹۹% برای خرید خودرو استفاده نمایند.

فروشندگان خودروهای کارکرده نیز علاوه بر اینکه در این طرح این امکان را دارند که با سرعت بالاتر و افت قیمت کمتر خودروی خود را به فروش برسانند می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4ساله و با نرخ سود سالانه ۱۹.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند تیگو و آریزو و از ۷۰% تسهیلات با بازپرداخت 5 ساله و با نرخ سود سالانه ۱۸.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند MVM استفاده نمایند و همچنین از ۰.۵% تخفیف در قیمت خودرو نیز بهره مند گردند. لازم به ذکر است مزایای مذکور تنها در صورت استفاده از این طرح قابل ارائه می باشند.

ارائه قیمت پیشنهادی کارشناسی

شرکت اتوخسروانی اقدام به بارگذاری قیمت پیشنهادی خودروهای کارکرده با توجه به دو عامل مدل سال و کیلومتر کارکرد و با تایید کارشناس رسمی دادگستری خواهد کرد که می تواند به عنوان یك مرجع قیمت گذاری رسمی مطرح شود و بسیاری از نگرانی های فروشنده و خریدار را برطرف كند اما توافق نهایی قیمت خودروی کارکرده می بایستی با توجه به سایر شرایط خودرو از قبیل وضعیت بدنه، وضعیت فنی، وضعیت اسناد و سایر موارد مرتبط فی مابین فروشنده و خریدار صورت پذیرد و شرکت مدیران خودرو هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

الزامات استفاده از طرح تعویض

آن دسته از دارندگان خودروهای شرکت مدیران خودرو می توانند در این وب سایت اقدام به فروش خودرو نمایند که مدل تولید خودروی ایشان سال ۱۳۸۵  یا بالاتر بوده و  سند خودرو نیز در رهن نباشد. ارائه کلیه خدمات در این وب سایت رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای بابت استفاده از وب سایت و خدمات آن از مشتریان دریافت نمی گردد.


راهنمای دسترسی به صفحات مهم سایت:

خرید اقساطی مدیران خودرو

خرید اقساطی MVM

خرید اقساطی فونیکس

مزایا طرح تعویض اتوخسروانی

  • اعطای تسهیلات تا سقف 70% با بازپرداخت 5ساله برای متقاضیان جایگزینی خودروی کارکرده با نو
  •  اعطای تسهیلات تا سقف 60% با بازپرداخت 4 ساله برای خریداران خودروهای کارکرده
  •  10% تخفیف قطعات برای خریداران خودروهای کارکرده به مدت یکسال
  •  10% تخفیف اجرت خدمات پس از فروش خودروهای کارکرده به مدت یک سال
اشتراک گذاری

سوالات متداول

?طرح تعویض تا چه زمانی پابرجاست؟

برای اتمام این طرح تاریخی مشخص نشده است.

ام وی ام ام‌وی‌ام فونیکس فونیکس کی ام سی کرمان‌موتور خودرو کارکرده کارکرده