طرح جایگزینی خودروهای کارکرده با نو

راهنمای خرید محصولات مدیران خودرو به صورت اینترنتی

با توجه به تصمیمات اخیر وزارت صنعت معدن و تجارت، برای خرید هر کدام از محصولات مدیرانخودرو باید وارد فرآیند قرعه کشی شده و پس از آن اقدام به ثبت نام کنید. با توجه به اینکه این فرایند کمی پیچیده تر از گذشته است، حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا نحوه ثبت نام و انجام ثبت نام را برای شما به صورت کاملا رایگان، با موفقیت به اتمام برسانند.

خانم براتی (غرب):       09129595106

اقای سلطانی (شرق):      09129595107

اقای سهرابی (شمال):      09128101019


تمرکز اصلی اتوخسروانی در این طرح که در حال حاضر فاز اول آن اجرایی گردیده است کنترل قیمت و افزایش تقاضا برای خودروهای کارکرده با برند این کمپانی است تا متقاضیان خرید خودرو نو بتوانند با اطمینان خاطر از وضعیت خودرو کارکرده در آینده اقدام به خرید نمایند و مهمترین ویژگی طرح نیز جلوگیری از واسطه گری در بازار و در نتیجه رضایت خریدار و فروشنده است. در این طرح دارندگان خودروهای کارکرده ام وی ام، چری و آریزو می توانند خودرو کارکرده خورد را از طریق همین وبسایت به فروش برسانند و با شرایط بسیار مناسبی اقدام به خرید خودرو نو نمایند(جایگزینی خودرو کارکرده با نو) همچنین خریدار خوردو کارکرده می تواند جهت خرید خودرو از تسهیلات استفاده نموده و خودرو را به صورت اقساطی خریداری نماید. در این حالت کل مبلغ خودرو کارکرده به عنوان آورده فروشنده آن جهت خرید خودرو نو محاسبه می گردد یعنی فروشنده خودرو کارکرده به اندازه کل مبلغ خودرو کارکرده بستانکار می شود .


جهت دریافت مشاوره با مشاوران ما تماس حاصل نمائید

شعبه غرب (استاد معین) : 02166034660

شعبه شرق (تهرانپارس) : 02177040670

شعبه شمال (تجریش) : 02122707171


نکته قابل توجه این است که خریدار خودرو کارکرده تنها در صورتی می تواند از تسهیلات استفاده نماید که فروشنده خودرو کارکرده قصد خرید خودرو نو (جایگزینی کارکرده با نو) از محصولات شرکت مدیران خودرو را داشته باشد.

همچنین دارندگان خودروهای کارکرده می توانند از طریق این وب سایت بدون جایگزینی تنها اقدام به فروش خودرو کارکرده به صورت نقدی نمایند که در این حالت هم به دلیل اینکه خودرو کارکرده در این وب سایت فروخته شده است به مدت یکسال تخفیف در ارائه خدمات پس از فروش برای خریدار آن در نظر گرفته می شود که جزئیات آن در ادامه تشریح گردیده است.

مزایای طرح تعویض خودروی کارکرده با نو در اتوخسروانی

خریداران خودرو کارکرده در این طرح از ۱۰% تخفیف یکساله در قیمت قطعات و اجرت خدمات در شبکه نمایندگی های مجاز شرکت مدیران خودرو بهره مند خواهند شد و در صورتی که فروشنده قصد جایگزینی خودرو را داشته باشد(فروش کارکرده و خرید نو) خریداران خودروهای کارکرده می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4 ساله و با نرخ سود سالیانه ۲۰.۹۹% برای خرید خودرو استفاده نمایند.

فروشندگان خودروهای کارکرده نیز علاوه بر اینکه در این طرح این امکان را دارند که با سرعت بالاتر و افت قیمت کمتر خودروی خود را به فروش برسانند می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4ساله و با نرخ سود سالانه ۱۹.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند تیگو و آریزو و از ۷۰% تسهیلات با بازپرداخت 5 ساله و با نرخ سود سالانه ۱۸.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند MVM استفاده نمایند و همچنین از ۰.۵% تخفیف در قیمت خودرو نیز بهره مند گردند. لازم به ذکر است مزایای مذکور تنها در صورت استفاده از این طرح قابل ارائه می باشند.

ارائه قیمت پیشنهادی کارشناسی

شرکت اتوخسروانی اقدام به بارگذاری قیمت پیشنهادی خودروهای کارکرده با توجه به دو عامل مدل سال و کیلومتر کارکرد و با تایید کارشناس رسمی دادگستری خواهد کرد که می تواند به عنوان یك مرجع قیمت گذاری رسمی مطرح شود و بسیاری از نگرانی های فروشنده و خریدار را برطرف كند اما توافق نهایی قیمت خودروی کارکرده می بایستی با توجه به سایر شرایط خودرو از قبیل وضعیت بدنه، وضعیت فنی، وضعیت اسناد و سایر موارد مرتبط فی مابین فروشنده و خریدار صورت پذیرد و شرکت مدیران خودرو هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

الزامات استفاده از طرح تعویض

آن دسته از دارندگان خودروهای شرکت مدیران خودرو می توانند در این وب سایت اقدام به فروش خودرو نمایند که مدل تولید خودروی ایشان سال ۱۳۸۵  یا بالاتر بوده و  سند خودرو نیز در رهن نباشد. ارائه کلیه خدمات در این وب سایت رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای بابت استفاده از وب سایت و خدمات آن از مشتریان دریافت نمی گردد.

مزایا طرح تعویض اتوخسروانی

  • اعطای تسهیلات تا سقف 70% با بازپرداخت 5ساله برای متقاضیان جایگزینی خودروی کارکرده با نو
  •  اعطای تسهیلات تا سقف 60% با بازپرداخت 4 ساله برای خریداران خودروهای کارکرده
  •  10% تخفیف قطعات برای خریداران خودروهای کارکرده به مدت یکسال
  •  10% تخفیف اجرت خدمات پس از فروش خودروهای کارکرده به مدت یک سال
اشتراک گذاری

سوالات متداول

?طرح تعویض تا چه زمانی پابرجاست؟

برای اتمام این طرح تاریخی مشخص نشده است.

خودرو اقساطی جایگزینی رزرو تعمیرگاه مشاوره رایگان