مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

تیگو 7

گالری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

طرح فروش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوملورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم

کمپانی چری با وجود اینکه از لحاظ تعداد تولید خودرو هفتمین کمپانی خودروسازی چین است، اما با این حال بزرگترین صادر کننده خودرو در چین محسوب می شود. خودروهای چری از جمله پرطرفدارترین خودروها در بازار ایران به حساب می‌آیند. از آن جایی که چند سالی است طرفداران خودروهای کراس آور بسیار افزایش یافته اند، کمپانی چری تولید خودروهای کراس آور و شاسی بلند خود را افزایش داده و برای آنها نام تیگو را انتخاب نموده است.

 چری تیگو ۷ در حال حاضر پرچم ‌دار شاسی بلندهای کمپانی چری در ایران محسوب می‌شود و توانسته به سادگی از عهده نام پرچمدار بر آید و سطح بالاترین امکانات را در اختیار خریداران قرار دهد. کیفیت بالا و طراحی زیبا با امکانات بسیار زیاد و بسیاری موارد دیگر موجب شده چری تیگو ۷ بتواند تمامی خریداران را راضی نگه دارد.

طراحی ظاهری خودرو

چری تیگو ۷ بدون شک زیباترین خودروی کراس‌اور چری به حساب می آید و آنقدر برای کمپانی چری با اهمیت است که تقریباً هر سال آن را از لحاظ ظاهری به روز رسانی و جذاب تر می کند. استفاده از جلو پنجره با طراحی مخصوص خودروهای چری و همچنین چراغ هایی با طرح زاویه دار و جذاب در نمای روبرو و چراغ های هالوژن و زیبا موسوم به پنجه ی ببر در چراغ های عقب به جذابیت فوق العاده ی این خودرو افزوده اند.

چری تیگو ۷ از ابعاد تقریباً بزرگی برخوردار است و می توان آن را از جمله کراس آور های بزرگ در بازار ایران دانست که بسیار جذاب است. در نمای جانبی نیز چراغ های کشیده در جلو و عقب و نوار کرومی اطراف شیشه ها در کنار رینگ های بزرگ و جذاب، زیبایی در طراحی تیگو ۷ را بسیار افزایش داده.

 طراحی داخلی خودرو

به محض ورود به داخل خودرو متوجه می شوید که کمپانی چری برای پرچم‌دار شاسی بلندهای خودش هیچ چیز کم نگذاشته و آن را به بهترین شکل ممکن آماده ساخته است. صندلی ها و تو دری های چرم با رنگ متفاوت و با کیفیت، بسیار به لوکس بودن خودرو اضافه کرده اند و نمایشگر بزرگ در کنار کامپیوتر سفری و استفاده زیاد از قطعات با طرح کروم بسیار خودرو‌ را به روز و جذاب نموده اند.

سیستم تعلیق خودرو به نحوی طراحی شده که کمترین سر و صدا و لرزش در داخل کابین خودرو احساس شود و رانندگی با لذت و سواری راحتی را برای سرنشینان به ارمغان آورد. کیسه های هوای راننده و سرنشین کیسه های هوای جانبی و کیسه های هوای پرده ای در کنار بدنه یکپارچه که ۶۰ درصد آن از فولاد ساخته شده است موجب ایجاد ایمنی بسیار بالا در این خودروی زیبا شده است.

 

مشخصات فنی

در بخش مشخصات فنی چری تیگو ۷ توانسته یک رکورد ثبت کند. تیگو ۷ با تبدیل بیش از ۳۷ درصد از انرژی گرمایی به انرژی جنبشی برای حرکت درآوردن خودرو توانسته عنوان بیشترین راندمان موتور در چین را از آن خود نماید. یک موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ با ۱۴۷ اسب بخار قدرت و ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور در کنار یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک دو کلاچه توانسته در کنار هم شتاب صفر تا صد ۱۰ ثانیه ای را برای این خودروی زیبا و جذاب به ارمغان آورد.

شتاب ۱۰ ثانیه ای برای خودرویی با ابعاد تیگو ۷ و با وزن نسبتاً بالا عدد خوبی محسوب می شود. این رقم وقتی بیشتر نمود پیدا می کند که بدانید مصرف بنزین این خودرو تنها ۶.۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است و از جمله کراس آور های کم مصرف بازار ایران به شمار می رود.

امکانات رفاهی چری تیگو ۷

 همانطور که پیشتر نیز گفتیم کمپانی چری برای خودرو شاسی بلند پرچمدار خودش هیچ چیز کم نگذاشته است. از جمله امکانات این خودرو می توان به سیستم دوربین ۳۶۰ درجه برای مشاهده تمام اطراف  خودرو و همچنین امکان زوم کردن در بخش هایی که نیاز باشد، چراغ های اتوماتیک با تاریک شدن هوا و همچنین چراغ های مه شکن با امکان روشن شدن در سر پیچ ها برای مشاهده بهتر میدان دید، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی ها و ترمز برقی برای راحتی هر چه بیشتر راننده در مسیرهای سربالایی و سرپایینی، نمایشگر ۴.۸ اینچی مربوط به تنظیمات کامپیوتر سفری که در قسمت  نمایشگر کیلومتر خودرو قرار گرفته و تنظیمات اطلاعات مربوط به وضعیت خودرو را به راننده اطلاع می‌دهد، همچنین نمایشگر مرکزی بزرگ با امکان اتصال به تلفن همراه و نمایش اطلاعات موبایل بر روی نمایشگر، سیستم ورود و روشن شدن بدون کلید ، سقف پانارومای بسیار بزرگ با ابعادی نزدیک به یک متر که موجب شده دیده وسیعی از آسمان زیبا در داخل خودرو داشته باشید، برای رفاه حال سرنشینان عقب نیز سیستم ‌تهویه دو کاناله برای سرنشینان عقب تعبیه شده است که در کنار فضای باز و مناسب بتواند احساس رفاه زیادی برای افرادی که در عقب خودرو هستند به ارمغان آورد

 در مجموع می توان گفت چری تیگو ۷ در حال حاضر از جمله بهترین خودروهای کراس آور با سایز بزرگ در بین خودروهای چینی می باشد و حتی به راحتی می توان گفت از بسیاری از خودروهای کره ای سرتر است

نظریات مشتریان

آدرس و شماره تماس شعب

  • دفتر مرکزی: خیابان یادگارامام جنوب، خیابان دامپزشکی، بلوار استادمعین، طوس شرقی، پلاک ۵۵۹

شماره تماس: 66034660 021

  • دفتر شمیران:  تجریش، ابتدای دزاشیب، نرسیده به آتشنشانی جنب بانک حکمت پ15

شماره تماس: 22707171 021

  • دفتر شرق: فلکه چهارم تهرانپارس ، وفادار شرقی ، جنب شهر یدک

شماره تماس: 77040670 021

سوالات متداول درباره خرید این برند