قیمت و شرایط خرید اقساطی لیفان

lifan
تاریخ تاسیس
موسس
کشور چین

خرید اقساطی لیفان

مزایای خرید اقساطی

  • مزایا
  • مزایا
اشتراک گذاری
مشخصات خریدار
دقت کنید که
  • نکته

  • نکته

دانلود کاتالوگ PDF خودرو دریافت کنید

فرم خرید خودرو

مشخصات خریدار

مشخصات خودرو

تاریخچه لیفان

لیفان یکی از کمپانی های خودروسازی چینی است که هرچند تاریخچه ی چندان طولانی ای ندارد، اما در این سال ها محصولات بسیار متنوعی از موتور سیکلت گرفته تا ماشین های برقی و کامیون و اتوبوس تولید کرده و توانسته به یکی از برندهای بسیار شناخته شده ی خودروسازی چین در بازار دنیا تبدیل شود.

شرکت لیفان در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده و تنها 9 نفر در این تعمیرگاه کوچک کار می کرده اند. اما در حال حاضر بیش از ۱۳ هزار نفر در مجموعه کارخانه های لیفان در حال کار هستند. در اوایل کار شرکت لیفان موتور هایش را با نام هونگدا تولید می‌کرد اما بعد از شکایت هوندا به دادگاه و بعد از پرداخت جریمه، مجبور شد نامش را تغییر دهد. لیفان برای نامگذاری ماشین های سواری و هاچ بک از اعداد سه رقمی و برای نام گذاری ماشین های کراس آور از پیشوند X استفاده می کنند.

ماشین های لیفان در ایران

ماشین های لیفان جزء اولین خودروهای چینی در بازار ایران به حساب می آیند.لیفان در ایران با نمونه هایی مثل ۵۲۰ و X60 توانست بازار خوبی کسب کند. بعد از موفقیت نسبی این دو مدل به سراغ تولید مدل های بیشتر رفت و تقریباً اکثر مدل های تولید شده توسط لیفان در بازار ایران یافت می شود. از معروف ترین ماشین های لیفان در بازار ایران میشود به لیفان X60 ، 620 و 820 اشاره کرد.

موتورهای ساخت لیفان به نسبت ماشین ها این کمپانی تعداد بیشتری دارند. اما مدل های زیادی از آن در بازار ایران نیست و به چند مدل خاص محدود می شود. جدیدترین ماشین لیفان که قرار است در بازار ایران عرضه شود لیفان x۷۰ است که یک کراس‌اور با ابعاد بزرگتر نسبت به برادرانش به حساب می آید و از طراحی جدیدتری به نسبت دیگر ماشین های لیفان برخوردار است.

بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه

وارد بحث شوید

نظر خود را ثبت کنید افزودن دیدگاه

سوالات متداول

?سوال

جواب

?سوال

جواب

ام وی ام ام‌وی‌ام فونیکس فونیکس کی ام سی کرمان‌موتور خودرو کارکرده کارکرده