مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

مدیران خودرو

شرکت خودروسازی مدیران که به " مدیران خودرو " در کشور معروف است، در زمینه واردات و مونتاژ خودروهای سبک و سنگین فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه ی اقتصادی ارگ جدید بم راه اندازی شده است.  این مجموعه به صورت ویژه و بدون واسطه با کمپانی خودروسازی چری همکاری گسترده‌ دارد. مدیران خودرو در ابتدای کار ، خودروهای چری را با نام اختصاصی ام وی ام " MVM " وارد بازار ایران نمود. این مجموعه در حال حاضر خودروهایش را با برندهای ام وی ام " MVM " و چری " Cherry " به بازار عرضه می دارد. جالب است بدانید که در واقع برند ام وی ام " MVM " فقط مخصوص مدیران خودرو انتخاب و معرفی شده است. در واقع خودروهای ام وی ام نمونه‌هایی از خودروهای کمپانی چری هستند که با تغییر نام برند به ام وی ام و همچنین تغییر نام مدل ها وارد بازار ایران شده اند.

نمایندگی های مدیران خودرو

مدیران خودرو بیش از ۱۴۰ نمایندگی فعال در سراسر ایران در اختیار مشتریان قرار داده است و از این لحاظ توانسته از جمله بهترین و سطح بالاترین شرکتهای تولید ، مونتاژ و عرضه خودرو در سطح کشور انتخاب شود که توانسته تعداد بسیار زیادی از مشتریان را پشتیبانی نموده و بهترین خدمات را به آنها عرضه دارد.

ماشین های مدیران خودرو در ایران

از جمله خودروهای مدیران خودرو در ایران می‌توان به خودروهای سواری و اقتصادی و همچنین کراس آور های جذاب اشاره نمود. از جمله خودروهای کراس آور مدیران خودرو می توان به ام وی ام  ایکس 22 "MVM X22" ، ام وی ام ایکس 33 " MVM x33" و ام وی ام ایکس 55 " MVM X55 " اشاره نمود که در واقع ام وی ام X55 جدیدترین و به روزترین خودروی مدیران خودرو است. از جمله خودروهای اقتصادی مدیران خودرو میتوان به ام وی ام 315 و ام وی ام 110 اشارع نمود که هر دو در بازار چین بسیار موفق و پر طرفدار هستند. البته لازم به ذکر است خودروهایی از این برند در بازار ایران وجود دارد که در حال حاضر نمونه های صفر کیلومتر آنها موجود نیست که از آن جمله می توان به ام وی ام ۵۳۰ و ام وی ام 550 اشاره نمود.

 رابطه مدیران خودرو با چری

 همانطور که گفتیم تمامی خودروهای  مدیران خودرو در اصل خودروهایی از برند چری می باشند. که با تغییر نام وارد بازار ایران شده اند. برای مثال می توان گفت ام وی ام ایکس 22 در اصل چری تیگو ، و ام وی ام ایکس 33 در اصل چری تیگو 3 ، ام وی ام ۳۱۵ در اصل چری فالوین و ام وی ام 110 در اصل چری کیو کیو " Cerry QQ" هستند.

 تمامی خودروهای مذکور در بازار بزرگی مانند بازار چینی از طرفداران بسیاری برخوردارند. برای مثال ام وی ام ایکس ۳۳ جزء پرفروش ترین خودروهای کراس آور در بازار چین در نظر گرفته می شود. جالب است بدانید ام وی ام 110 جزء کم مصرف ترین خودروهای ایران محسوب می شود و همچنین جزء پر فروش ترین خودروهای کوچک شهری در بازار چین است.

بهترین نمایندگی مدیران خودرو در ایران

از جمله مهم‌ترین مزایای مدیران خودرو در ایران می‌توان به شبکه بسیار گسترده نمایندگیها و پشتیبانی بسیار قوی از محصولات اشاره نمود. که با تعداد زیادی از کارشناسان فنی و متخصص در سراسر ایران با بالا ترین کیفیت در خدمت مشتریان هستند و سعی می کنند روز به روز رضایت مشتریان را افزایش دهند. مدیران خودرو همواره سعی نموده با کیفیت ترین و پر  پرطرفدارترین خودروهای کمپانی چری انتخاب نموده و به ایران وارد کنند تا همواره بتواند در راستای جلب اعتماد مشتریان گام بردارد.

انتخاب مناسب ترین گزینه ها در کنار پشتیبانی بسیار با کیفیت و دقیق با استفاده از متخصصان ایرانی و چینی در کنار ارائه ی بهترین شرایط فروش و پیش فروش خودرو تکمیل می شود. تا این مجموعه نمایندگی های خسروانی با همکاری مدیران خودرو بتوانند تا این حد مشتریان خود را راضی نگه دارند. مجموعه نمایندگی های خسروانی به عنوان برترین نمایندگی مدیران خودرو مفتخر است در کار فروش خودروهای مدیران خودرو بالاترین سطح پشتیبانی و ارائه ی خدمات تخصصی را در دستور کار خود قرار داده است. 

نظریات مشتریان

آدرس و شماره تماس شعب

  • دفتر مرکزی: خیابان یادگارامام جنوب، خیابان دامپزشکی، بلوار استادمعین، طوس شرقی، پلاک ۵۵۹

شماره تماس: 66034660 021

  • دفتر شمیران:  تجریش، ابتدای دزاشیب، نرسیده به آتشنشانی جنب بانک حکمت پ15

شماره تماس: 22707171 021

  • دفتر شرق: فلکه چهارم تهرانپارس ، وفادار شرقی ، جنب شهر یدک

شماره تماس: 77040670 021

سوالات متداول درباره خرید این برند