لوگوی ام وی ام

شرایط فروش اقساطی محصولات ام وی ام مدیران خودرو

MVM
تاریخ تاسیس 1381
موسس مدیران خودرو
کشور چین-ایران

 در بازار پر فراز و نشیب امروز قیمت خودرو بیش از اندازه بالا رفته و خرید ماشین به یک کار بسیار دشوار تبدیل شده است. فروش اقساطی خودرو یکی از راهکارهای مهم شرکت ها در شرایط این چنینی به حساب می آید. شرکت های مختلف با شرایط و ضوابط متفاوتی وابسته به سیاست های آن شرکت اقدام به فروش خودرو می کند که برخی از این شرکت ها بر اساس قراردادهای خودشان، بندها و شرایط بسیار دشواری را برای خریداران ایجاد می کنند. تعداد اقساط و سودی که به این اقساط تعلق میگیرد در هر شرکتی متفاوت است. به همین دلیل قبل از خرید خودرو به صورت اقساطی لازم است به طور کامل اطلاعات لازم را کسب نموده و شرکتهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید بهترین شرکت و بهترین شرایط فروش ماشین مورد نظرتان را پیدا نموده و با بهینه ترین شرایط درآمدی و کاری خودتان شرایط اقساط را تعیین نمایید.

 مجموعه نمایندگی های  خسروانی این امکان را برای خریداران ایجاد نموده تا با توجه به توانایی مالی و انتخاب خودشان، اقساط خرید خودرو را از ۸ ماه تا ۶۰ ماه به صورت متغیر انتخاب نمایند. تا بهینه ترین شرایط برای خرید خودرو مورد نظرشان در دسترس آنها قرار بگیرد. این مجموعه با همکاری سیستم بانکی کشور تسهلات ویژه‌ای را برای مشاغل مختلف در نظر گرفته تا ساده ترین و مساعد ترین شرایط را برای هر خریدار متناسب با امکانات او فراهم آورد. این مجموعه در سال های مختلف عناوین ارزشمندی همچون رتبه برتر فروش محصولات مدیران خودرو و همچنین رتبه اول نمایندگی های چری در کشور را کسب نموده است.

اشتراک گذاری
مشخصات خریدار
دانلود کاتالوگ PDF خودرو دریافت کنید

برند ام وی ام در واقع یک برند مخصوص بازار ایران به شمار می آید در کشورهای دیگر دنیا به هیچ وجه ماشینی به نام ام وی ام وجود ندارد. دلیل این خاص بودن این است که در سال ۱۳۸۱ که شرکت مدیران خودرو تاسیس شد، تصمیم گرفت که ماشین های کمپانی چری را با برند مخصوص خودش یعنی ام وی ام مونتاژ کند. مدیران خودرو با این کارت تصمیم داشت برند اختصاصی خودش را داشته باشد.

اما بعد از حدود پنج سال کار سیاست های شرکت تغییر کرد و بعضی ماشین های چری با برند اصلی توسط مدیران خودرو به بازار عرضه شد. ام وی ام در حال حاضر در بازار ایران 5 ماشین دارد که عبارتند از ام وی ام ۱۱۰ ، ام وی ام ۳۱۵ ، ام وی ام X22 ، ام وی ام X33 و ام وی ام X55 . البته باید گفا بعضی ار مدل ها مثل X33 دارای چند فیس لیفت متفاوت هستند که این خودش تعداد مدل های ام وی ام را به بیش از 10 تا می رساند. بعضی مدل ها مثل ام وی ام ۵۳۰ و ام وی ام ۵۵۰ هم قبلاً توسط این شرکت به بازار عرضه شده اند اما در حال حاضر جزء محصولات ام وی ام در  بازار نیستند.

بیشتر بخوانید

سوالات متداول

?آیا ام وی ام با چری فرق دارد؟

خیر

?ام وی ام بهتر است یا چری؟

هر دو یک کمپانی هستند

درخواست خرید اقساطی خودرو درخواست اقساطی خودروهای اتوخسروانی خودروهای موجود تعمیرگاه اتوخسروانی رزرو تعمیرگاه قطعات خودروهای چینی خرید قطعات