جلو پنجره ام وی ام
لوگوی ام وی ام

خرید اقساطی ام وی ام (MVM)

MVM
تاریخ تاسیس 1381
موسس مدیران خودرو
کشور چین _ ایران

خرید اقساطی و نقدی محصولات ام وی ام

طرح خرید ام وی ام ( MVM ) به صورت اقساطی اعلام شد. در ادامه جدیدترین شرایط خرید را مشاده کنید. همچنین میتوانید از طریق تماس مستقیم و یا فرم قرار گرفته در زیر، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین شرکت و بهترین شرایط فروش ماشین مورد نظرتان را پیدا نموده و با بهینه ترین شرایط درآمدی و کاری خودتان شرایط اقساط را تعیین نمایید. در ادامه قیمت ها و مبالغ خرید را مشاهده می کنید.

 

قیمت محصولات

 

خرید اقساطی MVM در اتوخسروانی

مجموعه نمایندگی های  اتوخسروانی این امکان را برای خریداران ایجاد نموده تا با توجه به توانایی مالی و انتخاب خودشان، اقساط خرید خودرو را از ۸ ماه تا ۶۰ ماه به صورت متغیر انتخاب نمایند. تا بهینه ترین شرایط برای خرید خودرو مورد نظرشان در دسترس آنها قرار بگیرد. این مجموعه با همکاری سیستم بانکی کشور (در کنار طرح های فروش رسمی شرکت های وارد کننده یا تولید کننده) تسهیلات ویژه‌ای را برای مشاغل مختلف در نظر گرفته تا مناسب‌ترین شرایط را برای خرید فراهم آورد. این مجموعه در سال های مختلف عناوین ارزشمندی همچون رتبه برتر فروش محصولات مدیران خودرو و همچنین رتبه اول نمایندگی های چری در کشور را کسب نموده است. در ادامه شرایط کامل و دقیق خرید مدل های ام‌وی‌ام ذکر شده ولی پیش از آن به راهنمای زیر دقت کنید. 

خرید اقساطی مدیران خودرو

خرید اقساطی فونیکس

تعمیرگاه مدیران خودرو


 

مزایای خرید از اتوخسروانی

  • رتبه یک ام‌وی‌ام مدیران خودرو
  • تعمیرگاه تخصصی مدیران خودرو
  • 20 سال فروش تخصصی ام‌وی‌ام
  • مشاوره تخصصی و رایگان خرید
اشتراک گذاری
مشخصات خریدار
دقت کنید که
  • پیش از خرید حتما از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

  • به دلیل تغییر طرح‌های اقساطی از دریافت آخرین شرایط مطمئن شوید.

  • پیشنهادات و انتقادات شما مستقیما به مدیرعامل مجموعه انتقال می‌یابد.

دانلود کاتالوگ PDF خودرو دریافت کنید

تاریخچه ام وی ام ( MVM )

برند ام وی ام ( MVM ) در واقع یک برند مخصوص بازار ایران به شمار می آید که توسط مدیران خودرو ایجاد شده و در کشورهای دیگر دنیا به هیچ وجه ماشینی به نام ام وی ام وجود ندارد. دلیل این خاص بودن این است که در سال ۱۳۸۱ که شرکت مدیران خودرو تاسیس شد و تصمیم گرفت که ماشین های کمپانی چری را با برند مخصوص خودش یعنی ام وی ام مونتاژ کند. مدیران خودرو با این کارت تصمیم داشت برند اختصاصی خودش را داشته باشد.

اما بعد از حدود پنج سال کار سیاست های شرکت تغییر کرد و بعضی ماشین های چری با برند اصلی توسط مدیران خودرو به بازار عرضه شد. ام وی ام در حال حاضر در بازار ایران 5 ماشین دارد که عبارتند از ام وی ام ۱۱۰ ، ام وی ام ۳۱۵ ، ام وی ام X22 ، ام وی ام X33 و ام وی ام X55 . البته باید گفا بعضی ار مدل ها مثل X33 دارای چند فیس لیفت متفاوت هستند که این خودش تعداد مدل های ام وی ام را به بیش از 10 تا می رساند. بعضی مدل ها مثل ام وی ام ۵۳۰ و ام وی ام ۵۵۰ هم قبلاً توسط این شرکت به بازار عرضه شده اند اما در حال حاضر جزء محصولات ام وی ام در  بازار نیستند.

هر چند دوباره مدیران خودرو تصمیم خود را مبنی بر استفاده از برند واحد MVM گرفت و برند چری در حال حذف شدن است.

بیشتر بخوانید
ام وی ام اقساطی

سوالات متداول

?آیا ام وی ام با چری فرق دارد؟

?ام وی ام بهتر است یا چری؟

?چگونه می‌توانم متوجه شوم بهترین گزینه برای من کدام است؟

?چرا از اتوخسروانی MVM بخرم؟

?از کجا آخرین شرایط اقساطی را متوجه شوم؟

خودرو اقساطی جایگزینی رزرو تعمیرگاه مشاوره رایگان