مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

نکاتی پیرامون خودروی تیگو7

چینی‌ها به سرعت در حال رشد و پیشرفت هستند و این نکته به خوبی از محصولات جدید آنها مشاهده می‌گردد، سال‌ها حضور و تمرین در بازارهای گوناگون و همچنین بازار پر رقابت چین به آنها آموخته که تحول در طراحی، مهندسی، کیفیت و ایجاد ارزش می‌تواند عامل پیشرفت یک محصول باشد.

شرکت چری از خودروسازان بنام صنعت خودروسازی چین است که با همکاری موفق خود با شرکت مدیران خودرو تبدیل به بزرگترین تولیدکننده و عرضه‌کننده محصولات چینی در بازار کشور بدل گشته است، محصولات چری در ایران با دو برند MVM و Chery در طیف‌های گوناگون بازار توانسته‌اند جایگاه مناسبی را بدست بیاورند.

چری تیگو7، چینی با اقتدار

از سال 94 محصولات لوکس‌تر با استراتژی جدید تحت برند چری به بازار کشور عرضه گردید که دو خودروی تیگو5 و آریزو5 فروش موفقی را تجربه نمودند و توانستند دیدگاه جدیدی را به همراه برخی دیگر از خودروهای با کیفیت چینی نسبت به محصولات چینی در بازار ایجاد نمایند.

اما برند چری تحول خود را با معرفی خودروی مفهومی TX اغاز نمود که در نمایشگاه خودروی ژنو موفق به دریافت جایزه بهترین خودروی مفهومی گردید که مورد توجه جهانیان واقع گردید.

انتخاب شدن به عنوان بهترین خودروی مفهومی در کنار جلب توجه بسیاری از متخصصان بزرگ به طراحی آن، چری را واداشت تا تولید این خودرو را در سال 2016 پس از انجام آزمایشات گوناگون و انجام پروسه مهندسی به مرحله قطعی برساند، سال 2016 نمایشگاه خودروی پکن شاهد حضور این خودرو بود تا قدرت‌نمایی چری را نشان دهد.

خودروی تیگو7 با فروش ماهانه نزدیک به 10000 دستگاه در بازار بزرگ و پر رقابت چین توانسته است موفقیت بزرگی را برای لوکس‌ترین محصول چری به ارمغان بیاورد.

شرکت مدیران خودرو نیز هم اکنون فروش این شاسی بلند خوش تراش را در بازار کشور اغاز نموده که همراه با یک مراسم باشکوه رونمایی این خودرو صورت پذیرفت تا تیگو7 با اقتدار حضورش را در بازار ایران اعلام نماید.