مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

مراسم رونمایی ازخودروی جدید آریزو5 TE

عصر روز گذشته ، شرکت مدیران خودرو از خودروی آریزو 5 توربو در نخستین شوروم اختصاصی چری در تهران رونمایی کرد.

این شوروم اختصاصی که اولین شوروم استاندارد شرکت چری در کشور است توسط نمایندگی خسروانی در منطقه دزاشیب تهران افتتاح شده است.

آقای ژو ، مدیرعامل شرکت مدیران خودرو در حاشیه رونمایی خودروی آریزو 5 توربو گفت: خودروی آریزو 5 حدود یکسال پیش در نمایشگاه شیراز رونمایی شد . خودرویی با طراحی دینامیک و بسیار زیبا که به عنوان بهترین خودرو در رده قیمتی خود معرفی شد و اکنون آریزو 5 جدید با موتوری جدید به بازار معرفی می شود .

وی افزود: قدرت و کارایی موتور این خودرو نسبت به مدل های قبلی بهتر شده و سیستم کولر ، سیستم تعلیق و گیربکس نیز تغییراتی داشته و بهبود یافته است . این خودرو هم راحت تر و هم قوی تر شده است و امید داریم که مورد توجه مشتریان واقع شود.

مدیرعامل مدیران خودرو اظهار داشت: دو سال پیش برند چری را به بازار ایران معرفی کردیم و در این مدت سه مدل آریزو5 و تیگو 5 و تیگو 7 را به مشتریان عرضه نمودیم . از اعتماد مشتریان تشکر می کنیم و تلاش می کنیم بهبود بیشتری داشته باشیم.

همچنین در ادامه بابک صدرایی ، مدیر بازاریابی برند چری شرکت مدیران خودرو  ، ضمن بیان اینکه تاکنون 250 هزار دستگاه خودرو توسط شرکت مدیران خودرو به بازار عرضه شده است ، گفت: شرکت مدیران خودرو با عرضه خودروهای لوکس نشان داد که رقیب جدی برای خودروهای کره ای در بازار ایران است.

وی افزود: خودروی آریزو5 توربو که با علامت اختصاری TE معرفی می شود مجهز به موتور قدرتمند 1.5 لیتری توربوشارژ طراحی شده با همکاری شرکت AVl اتریش است که از قدرت بالا و آلایندگی کم برخوردار است.

وی اظهار داشت: در این خودرو شتاب 35 درصد افزایش و مصرف سوخت 10 درصد کاهش یافته است و شتاب صفر تا صد آن 9.5 ثانیه می باشد . همچنین از مصرف سوخت 5.9 در هر 100 کیلومتر و هندلینگ و پایداری بسیار خوب برخوردار است.

قیمت خودروی آریزو5 توربو با گارانتی 5 سال یا 150هزار کیلومتر و همچنین سرویس رایگان 2 سال یا 6 نوبت 81 میلیون و 700 هزار تومان اعلام شد.

شرایط فروش در این صفحه قابل مشاهده است: (کلیک کنید)