مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

بلوغ طراحی و تکنولوژی چری چین در جشن 20 سالگی

شرکت چری چین، جشن 20 سالگی خود را با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و نماینده‌های برتر کشورهای مختلف در شانگهای برگزار کرد تا با معرفی چند مدل مفهومی (concept) از آخرین دستاوردهای تیم طراحی و تولیدخود، سرعت رشد در طراحی و بکارگیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های حاصل شده را در محصولات خود نوید بخش باشد. بلوغ طراحی و تکنولوژی چری چین در جشن 20 سالگی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، 28 فروردین 96 (17 آپریل) شرکت چری چین، جشن 20 سالگی خود را با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و نماینده‌های برتر کشورهای مختلف در شانگهای برگزار کرد تا با معرفی چند مدل مفهومی (concept) از آخرین دستاوردهای تیم طراحی و تولیدخود، سرعت رشد در طراحی و بکارگیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های حاصل شده را در محصولات خود نوید بخش باشد.

شرکت چری چین که از سال 1997 در حوزه خودرویی فعالیت خود را آغاز کرده ، اینک با نمایش مدل مفهومی FV2030 و معرفی انحصاری مدل مفهومی کاملا جدید دیگری به نام چری تیگو کوپه نشان داد برای آینده بازارهای تحت همکاری خود برنامه خواهد داشت. در این مراسم که با حضور خبرنگاران بین المللی از کشورهای مختلف برگزار می‌شد، مدیران ارشد در حوزه طراحی که با ملیت‌های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و کانادایی حضور داشتند سخنرانی و از آخرین تحولات طراحی حاصل شده صحبت کردند.

در ادامه مراسم تیم تحقیق و ‌توسعه و طراحی با توضیح جزئیات دقیق از آخرین تکنولوژی‌های روز و انحصاری این برند و تفکیک دقیق پلتفورم‌های انحصاری اعلام داشتند تقریبا می تواند در تمامی سگمنت‌های مهم حال حاضر در جهان اقدام به تولید خودرو کند. ویژگی برتر پلتفورم‌های جدید تولید شده به این شرکت اجازه می‌دهد با حفظ اشتراکات فنی در عین بهبود و تقویت فاکتورهای مهندسی پروسه تولید خودرو را ساده تر و ارزان‌تر کند که این کار در کاهش قیمت نهایی خودرو تولیدی تاثیر شگرفی خواهد گذارد.
همچنین بکار گیری پیشرفت های حاصله در پیشرانه و خط انتقال نیروی در محصولات جدید در آینده نزدیک تشریح شد، این پیشرفت‌ها شامل آخرین نسل پیشرانه‌های توربو تزریق مستقیم بنزینی در کنار گیربکس‌های اتوماتیک دوآل کلاچ خواهد بود که ضمن کاهش میزان آلایندگی و مصرف سوخت عملکرد بسیار برجسته را نیز ارائه می‌دهد. پیشرانه های نوین محصولات آینده همگی از نوع آلیاژ آلومینیومی مجهز به آخرین نسل از سیستم تزریق مستقیم سوخت و توربوشارژر و مکانیزم VVT دوبل مجهز خواهند بود تا از این رو بتوانند استانداردهای بسیار دشوار اروپایی و سپس آمریکایی را به منظور صادرات به این دوقاره پاس کنند.
در این مراسم همچنین جزییات طراحی پلتفرم های جدید و طراحی اتاق و تریم داخل خودروهای جدید و آینده توسط طراحان ارشد این شرکت توضیح داده شد. چری چین قصد دارد در سال 2018 نسل سوم پلت‌فرم‌های خود را معرفی کند که در آن از جعبه دنده DCT و پیشرانه‌هایی با بازدهی بالا استفاده شده است.

همچنین تیمی متشکل از مدیران ارشد، کارشناسان و نمایندگان برتر شرکت مدیران خودرو در این مراسم حضور داشتند. شرکت مدیران خودرو همکاری اجرائی خود با کمپانی خودروسازی چری چین را از سال 1383 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم کرمان آغاز کرده است و تا کنون مدل های مختلفی از محصولات ام‌وی‌ام را روانه بازار کرده است. پیشرفت های حاصله شرکت چری چین و معرفی این پیشرفت‌ها در مراسم مذکور نوید بخش ارتقاء محصولات از نظر کیفیت بیشتر، تکنولوژی و طراحی در آینده نزدیک در ایران خواهد بود. هرچند که این روند رو به رشد در محصولات اخیر مدیران خودرو نیز مشهود و در حال اجرا است.