مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

هیجان سواری ایکس22 در پیست اتومبیل رانی آزادی

شرکت مدیران خودرو، 24 فروردین 96 پیست اتومیبل رانی آزادی شاهد میزبانی برند ام‌وی‌ام برای علاقه مندان به تست خودرو ایکس22 بود تا با مهیا کردن فضایی مناسب، ایمن و استاندارد امکان تست فنی و حرفه‌ایی X22 فراهم باشد. این برنامه با حضور عمومی مردم از ساعت 9 صبح تا ساعت 14 برگزار گردید. تست رانندگی ایکس22 فرصتی بود تا پیشرفت های تولید شرکت مدیران خودرو در طراحی و کیفیت خودرو به نمایش گذاشته شود. هیجان سواری ایکس22 در پیست اتومبیل رانی آزادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت مدیران خودرو، 24 فروردین 96 پیست اتومیبل رانی آزادی شاهد میزبانی برند ام‌وی‌ام برای علاقه مندان به تست خودرو ایکس22 بود تا با مهیا کردن فضایی مناسب، ایمن و استاندارد امکان تست فنی و حرفه‌ایی X22 فراهم باشد. این برنامه با حضور عمومی مردم از ساعت 9 صبح تا ساعت 14 برگزار گردید. تست رانندگی ایکس22 فرصتی بود تا پیشرفت های تولید شرکت مدیران خودرو در طراحی و کیفیت خودرو به نمایش گذاشته شود.

ام‌وی‌ام ایکس 22 اواخر آذرماه سال گذشته به بازار خودرویی کشور معرفی شد و توانست با تکیه بر قابلیت های خود در مدت کوتاهی مورد توجه بازار خودرو و مردم قرار بگیرد و رقم فروش بی‌سابقه ایی را در کشور رقم زند.

ایکس 22 با بهره گیری از موتور 1500 سی‌سی با قدرت 105 اسب بخار بعنوان یک کراس‌اُوِر شهری جذاب و شیک با دو گیربکس دنده‌ایی و اتوماتیک با بازار عرضه شده است. این خودرو دارای طراحی فضای کاربردی، امکانات رفاهی هوشمند (قابلیت اتصال تلفن همراه به سیستم چند رسانه‌ای، مجهز به سیستم EBD و ABS و مجهز به سنسور پارک دوربین دنده عقب)، طراحی مهندسی ،جوان پسند و بروز با چراغ های کشیده جلو، خطوط منحنی در بدنه و همچنین طراحی خاص و منحصربفرد پشت این خودرو جذابیت خاصی به این خودرو بخشیده است. کیفیت تولید اجزاء خودرو در کنار طراحی اسپرت داخلی و خارجی این محصول با بکارگیری آپشن‌هایی نظیر سیستم مولتی مدیا 8 اینچی تمام لمسی، قابلیت استفاده سیستم کروز و کنترل سیستم مدیا بر روی فرمان، سانروف، ایربگ ها جلو، تریم طرح کربن داشبورد ، سیستم تهویه برقی، صندوق عقب با حجم 420 لیتر ، ارتفاع مناسب خودرو از سطح زمین برای استفاده در مسیرهای ناهموار و غیر همسطح و... از نکات مثبت این خودرو بشمار می‌رود.

این خودرو در حال حاضر با شرایط فروش نقد و اقساط بترتیب برای تحویل در اردیبهشت و خردادماه سال جاری با شرایط پیش فروش نقد و اقساط و سود مشارکت 22% با قیمت 57 میلیون 400 هزار تومان برای گیربکس دنده‌ایی و 65 میلیون 400 هزارتومان برای مدل اتوماتیک عرضه می‌شود.

هیجان سواری ایکس22 در پیست اتومبیل رانی آزادی
هیجان سواری ایکس22 در پیست اتومبیل رانی آزادی