مشاوره تلفنی : ۶۶۰۳۴۶۶۰-۰۲۱

مسابقه عکاسی "هفت چین" به مرحله انتخاب برترین عکس رسید

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت مدیران خودرو، مسابقه عکاسی سال نو ام وی ام که با نام "هفت چین" همزمان با سال نو آغاز شده بود وارد مرحله حساس انتخاب برترین عکس توسط مردم شد. مسابقه عکاسی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت مدیران خودرو، مسابقه عکاسی سال نو ام وی ام که با نام "هفت چین" همزمان با سال نو آغاز شده بود وارد مرحله حساس انتخاب برترین عکس توسط مردم شد.

حساسیت و هیجان این مسابقه مردمی به دو دلیل بالاست، اول آنکه ارائه هر گونه خلاقیت عکاسی آزاد است و دوم آنکه جایزه برترین عکس که توسط مردم انتخاب می‌شود سفر به شانگهای چین به مدت 7 روز البته با یک همراه خواهد بود.

از ابتدای شروع این مسابقه تا کنون در مجموع نزدیک به 800 عکس از طرف مشتریان و علاقمندان به برند ام وی ام دریافت شد که در این میان تعداد بالای عکس های زیبا و خلاقانه، کار تیم داوری را برای انتخاب 10 عکس برتر بسیار دشوار کرد. این عکس ها از سوم اردیبهشت به مدت دوهفته یعنی تا 16 اردیبهشت ماه بر روی کانال رسمی تلگرام مدیران خودرو به آدرس @official_mvm قرارداده شد تا بر اساس اعلام نظر و لایک مردم برترین عکس از بین این 10 تصویر تعیین و برنده خوش شانس و هنرمند انتخاب شود. البته هر یک از این 10 شرکت کننده نیز 2 هفته زمان خواهند داشت تا عکس خود را برای دوستان و آشنایان ارسال کرده و "لایک" جمع کنند. علاوه بر نفر اول که با یک همراه به مدت یک هفته مهمان مدیران خودرو در چین خواهد بود، از 9 نفر بعدی تقدیر و هدیه‌ایی به برای تقدیر و یادگاری داده خواهد شد.